Anna Łupińska dyrektor

a.lupinska@lazy.edu.pl

Jacek Tuzinek wicedyrektor

j.tuzinek@lazy.edu.pl
nauczyciel informatyki

Absolwent Politechniki Radomskiej na kierunku Edukacja Techniczno Informatyczna, kierunek: Informatyka stosowana

Studia podyplomowe:

2006 – Politechnika Radomska – wychowanie fizyczne
2008 – Uniwersytet Przyrodniczy w Kielcach – fizyka
2019 – Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi – Zarządzanie

Pasje: sport (w szczególności bieganie), gry komputerowe i nowe technologie

Milena Wojciechowska wicedyrektor

m.wojciechowska@lazy.edu.pl

Lucyna Bajak nauczyciel języka niemieckiego

l.bajak@lazy.edu.pl

Dorota Brożek pedagog terapeuta

d.brozek@lazy.edu.pl

Urszula Bulicz nauczyciel języka polskiego

u.bulicz@lazy.edu.pl

Ewa Cendrowska wychowawca świetlicy

e.cendrowska@lazy.edu.pl

Aleksandra Cichocka – Fryc logopeda

a.cichocka-fryc@lazy.edu.pl

Beata Czeladko nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

b.czeladko@lazy.edu.pl