Amelia Malicka

Amelia Malicka wyróżnia się ponadprzeciętnymi osiągnięciami w tenisie ziemnym. Jest wicemistrzynią Mazowsza w grze w tenisa, zdobywczynią II miejsca w Turnieju Tenisowym Mistrzostw Mazowsza do lat 12. W styczniu 2020 r. została powołana do kadry województwa mazowieckiego. Brała udział w rozgrywkach ogólnokrajowych i wojewódzkich, w których osiągnęła wiele sukcesów, m.in.:

– I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w Łęczycy,
– II miejsce w turnieju TENES 10 CUP – kategoria pomarańczowa,
– III miejsce w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w grze podwójnej – kategoria Skrzaty.

Uczennica z wielkim zaangażowaniem i w bardzo szybkim tempie rozwija swoje pasje, systematycznie wzbogaca swoje umiejętności. Jest ambitna, samodzielnie zrezygnowała z występów w swojej kategorii wiekowej, chcąc rywalizować z zawodnikami starszymi od siebie. Rozwijanie zainteresowań sportowych łączy z sumiennym wywiązywaniem się z obowiązków szkolnych. Osiąga bardzo dobre wyniki w nauce, uzyskuje co roku świadectwo z wyróżnieniem. Odznacza się wysoką kulturą osobistą. 

Rodzice na bieżąco informują szkołę o jej sukcesach sportowych, które są powodem do dumy całej szkolnej społeczności i środowiska lokalnego. Zdjęcia licznych pucharów i dyplomów publikowane są na stronie internetowej oraz profilu społecznościowym szkoły.

Osiągnięcia Amelii przyczyniają się do promocji szkoły i gminy Lesznowola.