Uroczyste zakończenie roku szkolnego oraz osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2021/2022

„Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.”

Stefan Żeromski

Rok szkolny 2021/2022 dobiegł końca. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom wytrwałości w dążeniu do obranych celów, zaangażowania oraz koleżeńskiej postawy. Jesteśmy bardzo dumni z osiągnięć naszych uczniów.

Osiągnięcia uczniów w konkursach, olimpiadach i zawodach sportowych:

Wojewódzki Konkurs Matematyczny MKO

Igor Krzyżanowski, klasa 8c – laureat
Li Lien, klasa 8a – finalistka
Szymon Szlichciński, klasa 8d – finalista

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie MKO

Stanisław Knyspel, klasa 8d – maksilaureat (najwyższy wynik wśród laureatów)

Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego MKO

Szymon Szlichciński, klasa 8d – laureat

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego dla szkół podstawowych.

Aleksandra Pałyga, klasa 8b – finalistka
Oliwia Kłos, klasa 8b – finalistka

Konkurs matematyczno-informatyczny na szczeblu ogólnopolskim InstaLogik

Franciszek Syguła, klasa 8c – finalista (drugi wynik w powiecie piaseczyńskim).

Olimpiada Informatyczna Juniorów

Franciszek Syguła, klasa 8c – finalista

Przedmiotowy Konkurs Informatyczny LOGIA

Franciszek Syguła, klasa 8c – finalista

Olimpiada Matematyczna Juniorów

Igor Krzyżanowski, klasa 8c- finalista

Ogólnopolski konkurs ,,Mój szkolny kolega z Misji” w kategorii plastycznej 7-8

Alicja Kołłątaj – Srzednicka, klasa 8c – II miejsce

Wojewódzki Konkurs Chórów Programu Akademia Chóralna 2022 pod patronatem MKO

Nagroda: Złote Pasmo oraz Puchar Jury za najbardziej poruszający i spójny występ

Chór Primus:

Dominika Jakóbiak, klasa 2a
Kalina Kalicka, klasa 2a
Magdalena Pietrzak, klasa 2a
Lena Prus, klasa 2a
Alicja Szczepańska, klasa 2a
Maja Baka, klasa 2b
Blanka Król, klasa 2b
Kalina Kacprzak, klasa 2b
Aleksandra Kobza, klasa 2b
Honorata Szulik, klasa 2b
Adriana Krawczenko, klasa 2c
Nikola Rachwalik, klasa 2c
Zuźlik Zuzanna, klasa 2c
Franciszek Dymek, klasa 2d
Maria Zapała, klasa 2d
Zuzanna Kowacka, klasa 3c
Matylda Oleksak, klasa 3c

Nagroda: Złote Pasmo oraz status Laureata (trzecia punktacja dla chóru Animato w całym konkursie)

Chór Animato:

Matylda Oleksak, klasa 3c
Maja Bil, klasa 4b
Anabella Kielan, klasa 4b
Chludzińska Lena, klasa 4b
Hanna Kornaszewska, klasa 4b
Victoria Tran Nguyen, klasa 4b
Anika Mróz, klasa 4b
Urszula Gągała, klasa 4c
Liwia Chada, klasa 4d
Piotr Marciniak, klasa 5a
Bartosz Kaczmarczyk, klasa 5b
Kinga Krzywicka, klasa 6a
Kalina Szum, klasa 6a
Joanna Garbarska, klasa 6c
Maya Godwani, klasa 6c
Karolina Mierzwa, klasa 6c
Hai Yen Nguyen, klasa 6c
Iga Pazura, klasa 6c
Krystyna Syguła, klasa 7b
Antonina Lenkiewicz, klasa 7c

Certyfikat z wyróżnieniem dla szkoły w projekcie Centrum Edukacji Obywatelskiej ,,Szkoła Demokracji”

Uczestnicy grup liderskich:
Kinga Krzywicka, klasa 6a
Przemysław Kobza, klasa7a
Zofia Salomończyk, klasa 7a
Stanisław Knyspel, klasa 8d
Pola Łącka, klasa 8d
Michał Szafraniec, klasa 8d
Szymon Szlichciński, klasa 8d
Brunon Szulik, klasa 8d

XXIV Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach

Eliminacje wojewódzkie – 1 miejsce

Drużyna:

Eryk Ejsymont, klasa 1b
Blanka Ejsymont, klasa 3d
Jan Baranowski, klasa 5a
Cheda Julia, klasa 5c

Finał Szachowych Mistrzostw Polski Szkół Podstawowych

Mistrzostwa Polski – 4 miejsce

Drużyna:

Eryk Ejsymont, klasa 1b
Blanka Ejsymont, klasa 3b
Jan Baranowski, klasa 5a
Cheda Julia, klasa 5c

III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej

Natasza Dec, klasa 8a
Gabriela Dudek, klasa 8a
Weronika Rowińska, klasa 8a
Hanna Garbarska, klasa 8b
Oliwia Kłos, klasa 8b
Aleksandra Pałyga, klasa 8b
Nikola Wieczorek, klasa 8b
Aleksandra Wielgus, klasa 8b
Pola Łącka, klasa 8d
Zofia Salamończyk, klasa 7a
Maja Świtulska , klasa 7b

Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w Tenisie Stołowym

Alexander Malicki, klasa 8c:

Mistrz Województwa Mazowieckiego w grze singlowej
Brązowy medalista w Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego w grze podwójnej
Mistrz Mazowsza w grze podwójnej w tenisa

Warszawska Olimpiada Młodzieży w Judo.

I miejsce – Franciszek Płecha, klasa 7c

Ogólnopolski Konkurs Młodych Talentów Polskiego Radia Dzieciom

Kalina Kalicka, klasa 2a – laureatka, II miejsce

UCZNIOWIE ZE ŚREDNIĄ 6,0

Maja Bil, klasa 4b
Urszula Gągała, klasa 4c
Karolina Mierzwa, klasa 6c
Jan Niesyto, klasa 4d
Gabriela Dudek, klasa 8a
Nikola Janiak, klasa 8b
Alicja Kołłątaj Srzednicka, klasa 8c
Aleksandra Pałyga, klasa 8b

UCZNIOWIE, KTÓRZY OTRZYMALI STYPENDIUM WÓJTA GMINY LESZNOWOLA

Za osiągnięcia w nauce:

Stanisław Knyspel, klasa  8d
Oliwia Kłos, klasa 8b
Igor Krzyżanowski, klasa 8c
Szymon Szlichciński, klasa 8d
Franciszek Syguła, klasa 8c

Za osiągnięcia sportowe:

Eryk Ejsymont, klasa 1b
Blanka Ejsymont, klasa 3b
Jan Baranowski, klasa 5a
Julia Cheda, klasa 5c
Franciszek Płecha, klasa 7c

Wszystkim jeszcze raz serdecznie gratulujem! Życzymy wspaniałych wakacji!

Categories: Aktualności