Szkolny wolontariat

#RazemNaŚwięta

Wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu pod kierownictwem Pani Małgorzaty Kowalskiej-Dymek oraz Pana Waldemara Dymka pomagali przy organizacji przedświątecznego spotkania ,,Dobrej Woli”, Stowarzyszenia, które wspieramy w działaniach integrujących lokalną społeczność. Służyli pomocą potrzebującym w dniu 6 grudnia 2019 r. podczas Wigilii  dla osób niepełnosprawnych, która odbyła się w Starostwie Powiatowym w Piasecznie oraz dwukrotnie zorganizowali zbiórkę pieniędzy na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia w piaseczyńskim Auchan.

Szlachetna Paczka

Dziękujemy naszym zuchom i harcerzom, którzy pod kierownictwem druhen Beaty Czeladko, Anny Kowackiej i Moniki Hinderer wraz z Hufcem ZHP Piaseczno wzięli  udział w akcji ,,Szlachetna paczka”. Pomogli rodzinie z Tarczyna.

Paczka na Kresy

Szkolny wolontariat podjął akcję „Paczka na Kresy” – Boże Narodzenie 2019” organizowaną i przeprowadzaną przez Fundację „Kresy w potrzebie – Polacy Polakom”. Dziękujemy wolontariuszom, darczyńcom i wszystkim tym, którym na sercu leży pomoc naszym Rodakom. Szczególnie dziękujemy Pani Małgorzacie Kowalskiej-Dymek, która jest Opiekunem Szkolnego Wolontariatu. Dziękujemy za poświęcenie swojego cennego czasu, aby dzielić się tym, co najpiękniejsze w relacji z drugim człowiekiem.

Categories: Aktualności

Dodaj komentarz