Gminne zawody w piłkę siatkową

We wtorek 9 stycznia 2024 r. w naszej szkole odbyły się zawody na szczeblu gminnym w piłce siatkowej.

Drużyna chłopców z rocznika 2009/2010 zajęła 1 miejsce i wystąpi w finałach powiatowych. W skład zwycięskiej drużyny wchodzą: Jan Dudziński, Patryk Rowiński, Adam Czasak, Adam Wólczyński, Maksymilian Solecki, Tymon Banaśkiewicz, Michał Rzążewski. Trzymamy kciuki za osiągnięcia w kolejnym etapie.

Dziewczęta z rocznika 2009/2010 uplasowały się na trzeciej pozycji. Gratulujemy drużynie w składzie: Gabriela Ryczywolska, Julia Cheda, Blanka Nowicka, Lena Żernicka, Wiktoria Tenczyńska, Nguyen Hai Yen, Iga Pazura, Karolina Mierzwa.

Dziewczęta i chłopcy z młodszych roczników uplasowali się na 4 miejscu.
W skład drużyny dziewcząt wchodziły: Marta Karpińska, Bao Tran Nguyen, Julia Biała, Maja Drobek, Katarzyna Domańska, Oliwia Burakiewicz, Lena Tymińska, Natalia Jóźwik, Katarzyna Kulińczak.
Skład drużyny chłopców: Wojciech Dudziński, Hoang Viet Le, Bartosz Dubielecki, Krzysztof Sitarek, Bartłomiej Łącki, Jan Jaworski, Antoni Wiktorowski, Artem Moraiko.
Gratulacje dla uczniów i nauczycieli wychowania fizycznego!

Categories: Aktualności, sport