Olimpiada Matematyczna Juniorów

Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!

Mam przyjemność poinformować, że trzej uczniowie naszej szkoły po zawodach szkolnych zostali zakwalifikowani do zawodów drugiego stopnia XVI edycji Olimpiady Matematycznej Juniorów.

Są to:
Bartłomiej Bloch, klasa VIII b, nauczyciel: p. Krzysztof Gosek
Jan Czeladko, klasa VIII b, nauczyciel: p. Krzysztof Gosek
Franciszek Czauderna, klasa VIII a, nauczyciel: p. Joanna Oleksak

https://omj.edu.pl/uczniowie-polfinal-XVI

Gratuluję sukcesu uzdolnionym ósmoklasistom oraz nauczycielom przygotowującym uczniów do olimpiady. Przekazuję wyrazy uznania rodzicom wspierającym swych synów w nauce matematyki.
Zawody drugiego stopnia XVI OMJ odbędą się w sobotę 23 stycznia 2021 roku w godzinach 11.00-14.00. Zostaną przeprowadzone w formie stacjonarnej, a w przypadku osób przebywających na kwarantannie lub w izolacji domowej – w formie zdalnej.

Uczniowie przystąpią do zawodów drugiego stopnia w małych grupach, przypisani do jednej z kilkudziesięciu szkół organizujących zawody. O miejscu pisania zawodów uczniowie zostaną powiadomieni za pomocą panelu ucznia dostępnego po wypełnieniu kwestionariusza na stronie Olimpiady. Należy to uczynić jak najszybciej, nie później niż 21 stycznia 2021 r., do godz. 23.59. Podczas zawodów konieczne będzie zachowanie zasad bezpieczeństwa, wynikających z trwającej na terenie kraju epidemii oraz z wprowadzonych obostrzeń. Na teren szkoły, w której odbywać się będą zawody, wejść będą mogli jedynie uczniowie.

Warunkiem dopuszczenia do zawodów jest okazanie przed wejściem na salę aktualnej legitymacji szkolnej oraz wypełnionego przez opiekunów prawnych oświadczenia.

Więcej informacji:
https://omj.edu.pl/wazne-polfinal-xvi
oraz na stronie
https://omj.edu.pl/

Życzę uczniom satysfakcji z osiągnięć i odniesienia sukcesu podczas kolejnego etapu Olimpiady Matematycznej Juniorów.

Anna Łupińska

Categories: Aktualności