Ślubowanie pierwszoklasistów i pasowanie na uczniów

W dniach 17 i 18 października odbyły się uroczystości ślubowania pierwszoklasistów i pasowania na uczniów. Świat wiedzy, obowiązki ucznia, potrzeba samorozwoju to tematy podjęte przez naszych najmłodszych uczniów i ich nauczycieli podczas uroczystych wystąpień.

Na początku wspólnej edukacyjnej przygody uczniowie klas pierwszych zostali zachęceni do aktywności i obiecali, że wykorzystają szanse, jakie tworzy szkoła, dla własnego rozwoju i wspólnego dobra. Będą rozpoznawać i rozwijać swoje indywidualne możliwości i potrzeby edukacyjne, odkrywać talenty przy wsparciu dyrekcji, nauczycieli i rodziców.

Dzięki aktywności, pracy i  optymizmowi uczniowie mogą na co dzień odkrywać niezaprzeczalną wartość edukacji i potencjał naszego szkolnego środowiska, a także cieszyć się z osiągnięć.