Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/22 w dniu 1 września 2021 roku

Szanowni Państwo,

w dniu 1 września odbędzie się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2021/22, który rozpoczynamy w trybie stacjonarnym.

Naszych  uczniów zapraszamy do budynków szkoły na stacjonarne spotkania z wychowawcami klas, a także spotkania online z dyrektorem szkoły.

Wszystkich rodziców zapraszamy na spotkania online z dyrektorem szkoły poprzez aplikację Microsoft Teams w następującym porządku:

godz. 8.00 – 8.30 – klasy 4 a, b, c, d oraz 6 a, link do spotkania: TUTAJ
godz. 9.00 – 9.30 – oddziały przedszkolne i klasy 1-3, link do spotkania: TUTAJ
godz. 10.15 – 10.45 – klasy 5 – 8, link do spotkania: TUTAJ

Spotkania z wychowawcami klas zostały zaplanowane w następujących salach:

Pamiętajmy, że obowiązuje przestrzeganie procedury przeciwepidemicznej: dezynfekcja rąk, stosowanie maseczki w przestrzeniach wspólnych, w pomieszczeniach zamkniętych, dystans 1,5 metra.

Po zajęciu miejsc uczniowie mogą przebywać w sali bez maseczki.

http://lazy.edu.pl/_pliki/dokumenty/procedura_przeciwepidemiczna.pdf

Rodziców prosimy o odprowadzenie dzieci do wejścia szkoły i odebranie o wyznaczonej porze oraz niewchodzenie do budynku szkoły.

Uczniowie, którzy złożą kartę zapisu do świetlicy, zostaną objęci opieką po zakończeniu spotkań z wychowawcami. Regulamin świetlicy jest dostępny pod adresem: http://lazy.edu.pl/dokumenty-wazne-dla-rodzica/

O godzinie 18.00 w dniu 1 września 2021 r. w kościele pod wezwaniem Św. Marii Magdaleny w Magdalence odbędzie się Msza święta na rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 dla uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łazach.

Spotkania stacjonarne z rodzicami dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniów z klas pierwszych odbędą się wcześniej w głównym budynku szkoły (ul. Słojewskiego 1)
w następującym porządku:

30 sierpnia 2021 r. (poniedziałek)

31 sierpnia 2021 r. (wtorek)

Wszelkie informacje związane z funkcjonowaniem poszczególnych oddziałów będą przekazywane podczas spotkań stacjonarnych (w przypadku oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych) lub za pomocą dziennika elektronicznego (klasy 2-8). W taki sposób zostaną także udostępnione dokumenty, które są wymagane w szkole. Prosimy rodziców o ich wypełnienie oraz dostarczenie wychowawcom klas za pośrednictwem swoich dzieci, najpóźniej do 3 września 2021 r.

Rodzice dzieci z oddziałów przedszkolnych, pierwszoklasistów i nowo przyjętych uczniów klas starszych będą mogli zalogować się do dziennika elektronicznego w dniu 1 września 2021 r. zgodnie z instrukcją dostępną na stronie internetowej szkoły http://lazy.edu.pl/index.php/jak-zalogowac-sie-do-dzienniczka-ucznia/

W razie pytań lub trudności prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły: sekretariat@lazy.edu.pl

Anna Łupińska
dyrektor szkoły

Categories: Aktualności