Zajęcia i wydarzenia w GOK Lesznowola

Zajęcia stałe proponowane w filiach w Łazach i Magdalence


Filie Gminnego Ośrodka Kultury w Łazach i w Magdalence proponują zajęcia zarówno dla dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.
Filia w Łazach, ul. Przyszłości 8, tel. 600 097 571
zajęcia taneczne z Mandaryna Dance Studio, ruchowe (ninja kids, zumba), teatralne dla dzieci i dorosłych, rysunek dla dzieci i młodzieży
Filia w Magdalence, ul. Lipowa 28, tel. 509 310 659
zajęcia plastyczne dla maluchów i starszych dzieci, malarstwo dla dorosłych, angielski konwersacje, teatr dla dzieci
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą GOK Lesznowola na stronie: www.gok-lesznowola.pl i obserwowanie wydarzeń kulturalnych na profilu https://www.facebook.com/Gminny.Osrodek.Kultury.w.Lesznowoli

Bajkowa Niedziela – teatr dla dzieci w filii GOK Lesznowola w Łazach

24.10.2021 r. godz. 16.00 – Bajkowa Niedziela. „W miejskiej dżungli” – Teatr Katarynka. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Łazach, ul. Przyszłości 8.
Bilet: 10 zł / dziecko, opiekunowie bezpłatnie.
Bilety do nabycia w dniu spektaklu od godz. 15.00. Płatność tylko gotówką.
Zniżki z Lesznowolską Kartą Dużej Rodziny
UWAGA!
Z dzieckiem może przebywać tylko jeden opiekun.
Prosimy o wejście na salę w maseczkach ochronnych.
Ilość miejsc ograniczona.
Spektakl edukacyjno-profilaktyczny dla najmłodszych. Podkreśla kwestie bezpieczeństwa dzieci. Poznamy numer alarmowy 112, zobaczymy akcje strażaka, Pan Policjant wraz z Wiolettą z Wydziału Ruchu Drogowego, nauczy nas jak przechodzić przez ulice. W finale dzieci razem z aktorami budują na scenie instrument z rur PCV, pokazujemy jak z pozoru niepotrzebnych rzeczy można stworzyć coś wartościowego. Poruszamy kwestie ekologii i recyklingu. Wszystko oczywiście w kabaretowo-musicalowej formie.

Link do wydarzenia: http://gok-lesznowola.pl/wydarzenie/w-miejskiej-dzungli-bajkowa-niedziela,911

Spotkania z muzyką – koncerty Filharmonii Narodowej dla klas 1-6 szkoły podstawowej

Spotkania z muzyką są to koncerty realizowane przez Dział Edukacji Filharmonii Narodowej w porozumieniu z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Lesznowoli. Koncerty są bezpłatne, a grupą docelową są dzieci z klas 1-6.
Koncerty odbywać się będą cyklicznie, raz w miesiącu, zawsze w czwartki o godz. 13.00 (harmonogram poniżej) w filii GOK Lesznowola w Łazach, ul. Przyszłości 8.

Sala GOK w Łazach w reżimie sanitarnym może zmieścić nie więcej niż 120 osób (maksymalnie 6 klas). W przypadku zainteresowania szkoły uczestnictwem w koncertach prosimy o kontakt zwrotny pod numer tel. 504 192 208. Plakat w załączeniu.
Harmonogram w I semestrze:
28.10.2021 – opera Królowa Śniegu – http://www.gok-lesznowola.pl/wydarzenie/krolowa-sniegu-spotkania-z-muzyka-koncert-dla-dzieci,916
25.11.2021 – przystanek Francja
16.12.2021 – gdy muzyka staje się legendą…
20.01.2022 – kiedy powstała filharmonia

Categories: Aktualności