Hybrydowy tryb nauki od 26 października 2020 r.

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

od poniedziałku rozpoczynamy w klasach IV-VIII naukę w trybie zdalnym. Oddziały przedszkolne i klasy I-III szkół podstawowych będą funkcjonowały bez zmian.

Pracujemy według dotychczasowego planu lekcji. Uczniowie klas IV- VIII powinni logować się w TEAMS na poszczególnych zajęciach, będzie sprawdzana obecność. Istnieje możliwość wypożyczenia 16 laptopów i 15 iPadów. W tej sprawie uczniowie lub rodzice powinni się zgłosić do wychowawcy lub dyrektora.

Uczniowie otrzymali w szkole informację, że powinni zabrać do domu podręczniki i ćwiczenia. Powinni też korzystać z e-podręczników, logując się na stronach wydawnictw za pomocą kodów otrzymanych od nauczycieli.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w dzienniku elektronicznym i w TEAMS.

Zajęcia w trybie zdalnym będą odbywały się w klasach IV- VIII przez dwa tygodnie, do 6 listopada  2020 r.

Zostańcie w domu, drodzy Uczniowie. Ograniczcie bezpośrednie kontakty. Pamiętajcie, aby w przestrzeni publicznej zachowywać odpowiedni dystans, stosować maseczki i dezynfekować ręce.

Stosujcie się do zaleceń Ministra Zdrowia, pamiętając o odpowiedzialności zarówno za siebie, jak i innych ludzi.