Laureaci i finaliści konkursów MKO

W czwartek 23 maja 2024 r. dyrektor szkoły pani Anna Łupińska podczas spotkania z uczniami klas 7 i 8 oraz ich nauczycielami złożyła gratulacje tegorocznym laureatom i finalistom konkursów MKO oraz znajdujących się w wykazie MKO. Wręczyła uczniom zaświadczenia, które dołączą do dokumentacji składanej do szkół ponadpodstawowych. Tytuły laureatów i finalistów, uprawniające do uzyskania dodatkowych punktów podczas rekrutacji w roku szkolnym 2023/2024, uzyskali:

Lp.Imię i nazwisko, klasaKonkursTytuł
1.Paweł Garwacki, kl. 8aKonkurs Historyczny MKOlaureat
2. Sara Krzyżanowska, kl.8cKonkurs MKO z Języka Angielskiegofinalistka
3.Wojciech Dudek, kl. 8aPrzedmiotowy Konkurs Informatyczny LOGIA24 dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa mazowieckiegofinalista
4.Alicja Perłowska, kl. 8c,,Zagrajmy o szacunek”. Konkurs dotyczący edukacji globalnej. Memoriał Łukasza SitkiewiczaI miejsce
5Maya Godwani,,Zagrajmy o szacunek”. Konkurs dotyczący edukacji globalnej. Memoriał Łukasza SitkiewiczaIII miejsce

Ponadto, Alex Koc, uczeń klasy 8b, został finalistą V Konkursu Tematycznego „Zbrodnia Katyńska. Pamięć i prawda”. Podsumowanie konkursu odbędzie się w dniu 5 czerwca 2024 r. Na uroczyste wręczenie zaświadczeń uczeń został zaproszony wraz z Panią Dyrektor oraz Panią Mariolą Depą-Jakuczun – nauczycielką przygotowującą Alexa do konkursu.

Pani Dyrektor przekazała także informacje na temat rekrutacji do szkół ponadpodstawowych oraz zachęciła uczniów klas 7. do udziału w konkursach w roku 2024/2025.