Alexander Malicki

Alexander Malicki wyróżnia się ponadprzeciętnymi osiągnięciami w tenisie ziemnym. Jest aktualnym Mistrzem Województwa Mazowieckiego w grze singlowej w tenisa, zdobywcą I miejsca w Turnieju Tenisowym Mistrzostw Mazowsza do lat 12. W styczniu 2020 r. został powołany do kadry województwa mazowieckiego. 

Brał udział w rozgrywkach ogólnokrajowych i wojewódzkich, w których osiągnął wiele sukcesów, m.in.:

– Brązowy Medalista w Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego w grze podwójnej,
– Mistrz Mazowsza w grze podwójnej,
– III miejsce w Halowym Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym U12,
– I miejsce w Tenisowym Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym do lat 12,
– I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Skrzatów.

Uczeń z wielkim zaangażowaniem i w bardzo szybkim tempie rozwija swoje pasje, systematycznie wzbogaca swoje umiejętności. Rozwijanie zainteresowań sportowych łączy z sumiennym wywiązywaniem się z obowiązków szkolnych.

W roku szkolnym 2020/21 osiągnął dobre, bardzo dobre oraz celujące wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie. W relacjach z innymi uczniami jest koleżeński i pomocny. W kontaktach z nauczycielami wykazuje się wysoka kulturą osobistą.

Rodzice na bieżąco informują szkołę o jego sukcesach sportowych, które są powodem do dumy całej szkolnej społeczności i środowiska lokalnego. Zdjęcia licznych pucharów i dyplomów publikowane są na stronie internetowej oraz profilu społecznościowym szkoły.

Sportowe osiągnięcia ucznia przyczyniają się do promocji szkoły i Gminy Lesznowola.